BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Пенев: Очаквам да продължим добрата серия и на "Герена" Vote_lcap25/5Пенев: Очаквам да продължим добрата серия и на "Герена" Voting_bar  (5/5)

Пенев: Очаквам да продължим добрата серия и на "Герена" Empty Пенев: Очаквам да продължим добрата серия и на "Герена"

Съб 07 Май 2011, 22:13
Пенев: Очаквам да продължим добрата серия и на "Герена" Img_43761

"Отборът ни играе добре и като домакин, и като гост, така че аз лично очаквам да продължим добрата серия", заяви наставникът на Литекс Любослав Пенев на пресконференцията преди утрешното дерби с Левски.

Мачът е от 21:00 часа на стадион "Георги Аспарухов" в София.

"Мога да говоря единствено за двата мача, които съм водил Литекс като треньор срещу Левски – за първенството и за Купата на България. Това бяха стойностни двубои. Мисля, че утре отново ще се получи един добър мач. Това са отбори и футболисти, които имат доста натрупан опит и не мисля, че ще се получи нещо, което никой не желае. Е, може да има сблъсъци, но те ще са в рамките на допустимото", каза още старши треньорът на шампионите.

"Винаги се готвим конкретно за мача, който предстои. За предишния ни мач, който изиграхме с Левски имахме само 2-3 дни за подготовка. Но те ни бяха достатъчни. Остават ни общо 5 мача. След мача с Левски ще мислим за останалите четири", каза още легендата на ЦСКА, Валенсия и Атлетико Мадрид.

"Неведнъж съм казвал и сега пак ще повторя – ние имаме добри и кадърни съдии, когато са концентрирани и искат да са безпристрастни по време на един такъв двубой, като Левски – Литекс. А и плюс това, тези съдии които идват от чужбина, те не са силни рефери в собствените си страни. Защото силните съдии си ги пазят за тяхното си първенство, а на нас ни изпращат посредствен съдия. А и прочетох доста неща за съдията утре (б.р – холандецът Петер Винк), които предполагам, че са истина. Свързани с неговото представяне в тяхното първенство, така че.....", многозначително отговори Любо Пенев на въпрос за холандския съдия, който ще свири мача утре.

"Ние не се притесняваме да играем като гости, където и да е. Играем добре! Утре ще играем на един хубав терен, ще има доста публика, предполагам. Затова казвам – очаквам един интересен, добър двубой с много голове. Двата отбора играят атакуващ футбол, вкарват много голове и съм сигурен, че ще има голове", прогнозира наставникът на лидера във временното класиране.

Пенев бе категоричен, че неговият тим не е бил уплашен през първото полувреме на полуфинала за Купата на България срещу ЦСКА: "Нямаше стъписване! Просто имаше малко неизпълнение на някои тактически указания. Видяхте, че през второто полувреме коригирахме някои неща, които бяха казани на разбора и играта потръгна. Така че нямаме никакви притеснения. Плюс това Литекс е отбор, който иска да става шампион и в никакъв случай не трябва да се притеснява, че гостува, че ще има много или малко публика, че ще го освиркват", сподели младият специалист.

"Аз разчитам на всеки един футболист, с който работя. Затова групата ми е от 25 човека. Нормално е една част от тях да са млади. Това е начина – работят с по-опитните и нещата се получават добре", завърши Любослав Пенев.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите