Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Черно море, Миньор и Ботев Враца стартираха с победи в "А" група Vote_lcap25/5Черно море, Миньор и Ботев Враца стартираха с победи в "А" група Voting_bar  (5/5)

Черно море, Миньор и Ботев Враца стартираха с победи в "А" група Empty Черно море, Миньор и Ботев Враца стартираха с победи в "А" група

Пон 08 Авг 2011, 12:32
Черно море, Миньор и Ботев Враца стартираха с победи в "А" група Img_47960

Черно море победи Монтана с 2:0 на "Тича" в мач от първия кръг на новия сезон в "А" група.

Съперниците изиграха интересно и динамично първо полувреме. И двата отбора имаха своите шансове, но голове преди почивката не паднаха. В 53-а минута обаче Камазола асистира на Георги Божилов, който от 10-11 метра прати топката във вратата на гостите. В 74-а Камазола вкара втори гол и подпечата победата на "моряците".

Миньор Перник се наложи с 1:0 у дома над Видима Раковски.

"Чуковете" имаха тотално надмощие през целия двубой. В 15-а минута реферът свири дузпа за Миньор след фаул срещу Василев. Рангелов обаче би слабо и стражът на Видима улови. Преимуществото на домакините даде резултат в 69-а минута, когато Стоянов с хубав далечен шут донесе победата на своите.

Ботев Враца победи другия новак в елита Светкавица Търговище с 1:0.