Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Литекс с трудна победа на старта в "А" група Vote_lcap25/5Литекс с трудна победа на старта в "А" група Voting_bar  (5/5)

Литекс с трудна победа на старта в "А" група Empty Литекс с трудна победа на старта в "А" група

Пон 08 Авг 2011, 12:34
Литекс с трудна победа на старта в "А" група Img_48007

Литекс победи Берое с 2:1 у дома в мач от първия кръг на "А" група.

Двубоят не започна добре за "оранжевите". Още в 7-а минута след центриране от корнер защитникът на "заралии" Ваня Дзаферович с глава изведе гостите напред. До края на първата част Литекс натискаше, но не успя да отбележи изравнително попадение.

След почивката обаче ловчанлии стигнаха до пълен обрат. В 62-а минута Флорес центрира от фаул, топката бе избита и попадна у Петър Занев, който с удар от около 25 метра изравни. В 77-а резервата Джерманович вкара от воле за 2:1 в полза на Литекс.