BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Кубица: Квалификацията ми бе унищожена от инцидентите Vote_lcap25/5Кубица: Квалификацията ми бе унищожена от инцидентите Voting_bar  (5/5)

Кубица: Квалификацията ми бе унищожена от инцидентите Empty Кубица: Квалификацията ми бе унищожена от инцидентите

Съб 03 Окт 2009, 18:40
Пилотът на БМВ-Заубер Роберт Кубица бе силно разочарован след днешната квалификация за Гран при на Япония. Според поляка квалификацията му е била унищожена от разветите червени и жълти флагове заради станалите няколко инцидента. Квалификацията беше спирана на няколко пъти от червени знамена, а жълтите флагове в последните секунди на втората сесия напълно объркаха сметките на някои пилоти. От тях бе и Кубица, който не успя да завърши бързата си обиколка и утре на пистата "Сузука" ще стартира от 13-а позиция.

"Квалификацията ми бе напълно унищожена от инцидентите. Всичките ми бързи обиколки бяха провалени от червени или жълти флагове. През цялото време във втората фаза не успях да направя квалификационна обиколка. 13-ото място, от което ще стартирам утре, е много далече от очакванията ми", заяви Кубица. "Сузука" е страхотна писта, но изпреварванията тук са много трудни. Надявам се Тимо Глок да е добре и му желая бързо възтановяване", завърши полякът.

Ник Хайдфелд се представи по-добре от поляка и се нареди на шесто място на стартовата решетка. Опитният германец обаче също призна, че е загубил ценно време заради инцидентите.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите