BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Share
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1420
Години : 27

Предупреждения
Точки:
8 жени включени в нарядите на "Б" група Vote_lcap25/58 жени включени в нарядите на "Б" група Voting_bar  (5/5)
01092011
8 жени включени в нарядите на "Б" група Img_49301

8 съдийки изненадващо бяха включени в нарядите за предстоящия кръг в "Б" група. Всичките са международни арбитърки.

Ръководещите Анелия Синабова, Донка Желева, Димитрина Милкова и Камена Георгиева ще изпълняват функциите на 4-ти съдии, но се очаква скоро да получат доверието и да свирят срещи от втората ни дивизия. През пролетта на 2005 г. Синабова и тъчреферката Корчева дебютираха в „Б“ група, ръководейки двубоя Черноморец – Локомотив (ГО).

Зрителите в Симитли пък ще имат удоволствието да наблюдават две асистент-съдийки – Йорданка Корчева и Деница Крумова ще помагат на Борислав Колев на мача Септември – Чавдар (БСл). Миналия кръг от БФС пък пратиха като съдийски наблюдателки Галина Донева и Илонка Джалева, които са бивши международни реферки, а сега са делегати на УЕФА. Донева следеше под лупа изявите на Иван Бабанов на двубоя Академик – Чавдар (Етрополе) (1:0), а Джалева оценяваше Красимир Попов на мача Банско – Сливнишки герой (3:0).

ИЗТОЧНА ГРУПА

03.09.2011 г. /събота/, 17.00 ч.
ЧЕРНОМОРЕЦ-ПОМОРИЕ - БОТЕВ (Пд)
СТАНИСЛАВ ТОДОРОВ (Шн), ИВАН ВЪЛЧЕВ (Сф), ИВО КОЛЕВ (Сф), 4-ти АХМЕД АХМЕД (Бс)
ЛЮБИМЕЦ - СЛИВЕН
ИВАЙЛО СТОЯНОВ (Пч), ЕМИЛ ВАНГЕЛОВ (Бл), ГЕОРГИ ТОДОРОВ (Сф), 4-ти КАМЕНА ГЕОРГИЕВА (Пд)
НЕФТОХИМИК - СПАРТАК (Вн)
БОГОМИЛ МАРИНОВ (Сф), ХРИСТО ШИНДАРОВ (Пз), СТОЙЧО ДИМИТРОВ (Пз), 4-ти ДИМИТРИНА МИЛКОВА (Сф)
ДОРОСТОЛ - ДОБРУДЖА
СТЕФАН ПАВЛОВ (БС), ГЕРГАНА ВИДОВА (Бс), СТЕФАН ДИМИТРОВ (Бс),4-ти АНЕЛИЯ СИНАБОВА (Вн)
НЕСЕБЪР - ЕТЪР
РАДОСЛАВ СТАНЕВ (Вн), ДИМО ВЪЛЧЕВ (Вн), ТРАЯН ЕНЧЕВ (Вн), 4-ти ДОНКА ЖЕЛЕВА (СтЗ)

ЗАПАДНА ГРУПА

03.09.2011 г. /събота/, 17.00 ч.
СПОРТИСТ (Своге) - БАНСКО
АТАНАС ДИМИТРОВ (Сл), ВАЛЕНТИН ДОБРЕВ (Сл), АНТОАН ГЕОРГИЕВ (Сл), 4-ти ДАНИЕЛ ЦОЛОВ (Монт)
ПИРИН (ГД) - БДИН
ВЛАДИМИР ВЪЛКОВ (Пд), ЕКАТЕРИНА МАРИНОВА (Пд), ДИМИТЪР МАНОЛОВ (Пд), 4-ти ГЕОРГИ ИВАНОВ (Бл)
СЕПТЕМВРИ (Сим) - ЧАВДАР (БСл)
БОРИСЛАВ КОЛЕВ (Сф), ЙОРДАНКА КОРЧЕВА (ВТ), ДЕНИЦА КРУМОВА (Сф),4-ти ГЕОРГИ ДАВИДОВ (ВТ)
АКАДЕМИК (Сф) - МАЛЕШ (Микрево)
МАРТИН АЛЕКСАНДРОВ (Сф), ДИМИТЪР ДОБРОМИРОВ (Сф), ЮЛИЯН ТОДОРОВ (Сф), 4-ти МАРТИН НИКИФОРОВ (Пк)
14.09.2011 г. /сряда/, 17.00 ч.
ЧАВДАР (Етр) - СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ
ПАВЛИН ТЮТЮНДЖИЯН (Хс), СТЕФАН ДЕЛЧЕВ (Хс), АТАНАС ДЕЛЧЕВ (Кж), 4-ти ИВАЙЛО ПЕТРОВ (Лч)
Share this post on:diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Comments

No Comment.

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите