BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Бътън: Няма как да решим проблемите на болида за една вечер  Vote_lcap25/5Бътън: Няма как да решим проблемите на болида за една вечер  Voting_bar  (5/5)

Бътън: Няма как да решим проблемите на болида за една вечер  Empty Бътън: Няма как да решим проблемите на болида за една вечер

Пон 14 Май 2012, 00:24
Бътън: Няма как да решим проблемите на болида за една вечер  Img_20120513_0009

Дженсън Бътън бе разочарован от поведението на болида на Макларън в днешната Гран при на Испания. Британецът стартира десети и успя да спечели само една позиция напред на финала в Барселона. Съотборникът му Люис Хамилтън пък е на другия полюс и от последната 24-а стартова позиция, където бе пратен, след като спечели квалификацията, заради наказание, успя да финишира пред Дженсън на осмо място.

"В последните състезания състезателното ни темпо беше много добро. Днес обаче имах огромни проблеми с поведението на болида. Не е само едно нещо, усещах много ниско ниво на сцепление", заяви Дженсън. "Аз съм от пилотите, които много добре пазят гумите си, но днес това изобщо не бе възможно. Нямам представа къде точно е проблемът. Това, което ме интересува, е момчетата от екипа да се справят с него за следващия старт в Монако", завърши британецът.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите