BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Мистериозна повреда в предните крила лиши Ред Бул от по-добро класиране  Vote_lcap25/5Мистериозна повреда в предните крила лиши Ред Бул от по-добро класиране  Voting_bar  (5/5)

Мистериозна повреда в предните крила лиши Ред Бул от по-добро класиране  Empty Мистериозна повреда в предните крила лиши Ред Бул от по-добро класиране

Пон 14 Май 2012, 00:25
Мистериозна повреда в предните крила лиши Ред Бул от по-добро класиране  Img_20120513_0007

Усилията на Ред Бул да извлече максимума от състезанието в Испания днес удариха на камък след като се оказа, че и Себастиан Фетел и Марк Уебър се нуждаеха от нови предни крила заради мистериозна повреда. Първи Марк влезе непредвидено в бокса в 18 обиколка, при което бе сменен и носът на неговия болид. Това направи и Фетел в 43 обиколка. Това обаче не бе най-големият проблем на германеца, който трябваше да направи и преминаване през бокса, заради висока скорост при жълти флагове. Той коментира:

"Днес направихме един много труден старт и не мога да кажа, че съм доволен. Накрая успяхме да се завърнем в по-предните позиции, но вече бе прекалено късно. Можехме да сме още една позиция напред, при подобно развитие на нещата. Не знаех, че имам проблеми с носа, докато не усетих, нещо странно. Сякаш нещо се беше заклещило в носа и съсипваше аеродинамиката ми.", сподели той. Неговият съотборник Марк Уебър допълни:

"Открихме, че предната част на крилото е счупена. Не знам как това се случи, след като не съм се удрял в никого. Трябваше да спра за нов нос. Когато се опитваш да печелиш позиции тук, трябва да пазиш гумите си. Когато влязох в бокса за новия нос, състезанието за мен приключи. Ако натискаш постоянно, трябва да спираш често за гуми. Явно това се харесва на феновете, но за нас е голямо предизвикателство.", сподели той.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите