Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Иван Иванов с гол за Партизан в Шампионската лига Vote_lcap25/5Иван Иванов с гол за Партизан в Шампионската лига Voting_bar  (5/5)

Иван Иванов с гол за Партизан в Шампионската лига Empty Иван Иванов с гол за Партизан в Шампионската лига

Сря 18 Юли 2012, 18:51
Иван Иванов с гол за Партизан в Шампионската лига 460x374

Партизан победи Ла Валета с 4:1 в първия мач между двата отбора от вория квалификационен крън за влизане в групите на Шампионската лига. Българският национал Иван Иванов бе титуляр за сръбския гранд и дори успя да се разпише.

Резултатът бе открит от Неманя Томич в 6-ата минута, а след това Иванов покачи на 2:0 в 33-ата минута. В 42-ата Стефан Счепович бе точен за 3:0.

Майкъл Мифсуд намали на 3:1 с гол в 66-ата минута, но все пак и второто полувреме бе под контрола на домакините от Сърбия, които в 71-ата минута си върнаха предимството от 3 гола – точен бе Милош Остроич.

Така преди реванша в Малта Партизан има стабилен аванс от три гола и на практика почти си гарнтира участие в следващия кръг на квалификациите.

Резултати от другите мачове от втория квалификационен кръг за влизане в групите на ШЛ:

Скендербей (Албания) - Дебрецен (Унгария) 1:0
Жилина (Словакия) - Апоел Ирони Кирят Шмона (Израел) 1:0
Шамрок Роувърс (Ирландия) - Екранас (Литва) 0:0
Флора Талин (Естония) - Базел (Швейцария) 0:2
ТНС (Уелс) - Хелзингборг (Швеция) 0:0
ХИК Хелзинки (Финландия) - КР Рейкявик (Исландия) 7:0
Дюделанж - Ред Бул Залцбург (Австрия) 1:0
Слован Либерец (Чехия) - Шахтьор Караганди (Казахстан) 1:0