Мицански наказа Фулъм, в Кайзерслаутерн го хвалят Vote_lcap25/5Мицански наказа Фулъм, в Кайзерслаутерн го хвалят Voting_bar  (5/5)

Мицански наказа Фулъм, в Кайзерслаутерн го хвалят Empty Мицански наказа Фулъм, в Кайзерслаутерн го хвалят

Нед 22 Юли 2012, 12:10
Мицански наказа Фулъм, в Кайзерслаутерн го хвалят 460x395

Българският нападател Илиан Мицански вкара първия гол за Кайзерслаутерн в контролната среща с Фулъм (Англия), завършила 2:2. Мачът се състоя пред 3000 зрители в малкото градче Вайнгартен, а Мицански даде аванс на своя отбор в 10-ата минута.

Флориан Дик подхвана атаката, подаде на Алекс Бугера, който продължи към Мицански.

"Българинът с перфектно отиграване от малък ъгъл наказа Марк Шварцер за 1:0", отбелязва официалната страница на Кайзерслаутерн.

Буняку в 16-ата минута удвои, но Младен Петрич възстанови равенството. Най-напред хърватинът съкрати аванса на домакините пет минути по-късно - в 21-ата, а в 80-ата заби своето второ попадение.

Илиан Мицански остана на терена до 80-ата минута, когато беше заменен от израелския нападател Идай Шехтер.