BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Гари Родригес: Този трансфер е голяма възможност, дано Левски вземе трофей Vote_lcap25/5Гари Родригес: Този трансфер е голяма възможност, дано Левски вземе трофей Voting_bar  (5/5)

Гари Родригес: Този трансфер е голяма възможност, дано Левски вземе трофей Empty Гари Родригес: Този трансфер е голяма възможност, дано Левски вземе трофей

Съб 25 Яну 2014, 15:43
Гари Родригес: Този трансфер е голяма възможност, дано Левски вземе трофей 61169045

Звездата на Левски Гари Родригес замина за Испания, където ще подпише договор с отбора от Примера дивисион Елче.

На летището националът на Кабо Верде сподели очакванията си и с какви чувства се разделя с Левски.

"Отивам да играя в едно от най-силните първенства. Това е голяма възможност за мен и мисля, че е крачка напред в кариерата ми. Искам да благодаря на всички в Левски, защото получих възможност да покажа какво мога в последната година и да осъществя този трансфер. Благодаря и на феновете за подкрепата.

Спомените от престоя ми тук са само хубави. Пожелавам на Левски да спечели купата или титлата. Всичко около трансфера ми в Елче е уточнено между двата клуба, аз ще премина медицински прегледи и трябва да уточня личните си условия. Радвам се, че и парите които ще получи Левски, също са добри.", заяви Родригес.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите