BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
В Ред Бул изненадани от темпото на Хамилтън Vote_lcap25/5В Ред Бул изненадани от темпото на Хамилтън Voting_bar  (5/5)

В Ред Бул изненадани от темпото на Хамилтън Empty В Ред Бул изненадани от темпото на Хамилтън

Съб 31 Окт 2009, 18:38
Дуото на Ред Бул Себастиан Фетел и Марк Уебър признаха, че са останали изключително изненадани от силното темпо, което наложи от началото на уикенда в Абу Даби, пилотът на Макларън-Мерцедес Люис Хамилтън. Британецът спечели първа позиция с лекота в днешната квалификация на пистата "Яс Марина". Фетел и Уебър също се представиха на ниво и ще стартират втори и трети.

"Двамата с Уебър останахме много изненадани от резултатите, които даде Хамилтън. Той е много бърз и постоянен от началото на уикенда в Абу Даби. Второ и трето място бе максимума, който можехме да постигнем днес", призна Фетел. "Колата се представи добре на новата писта "Яс Марина", но бутона "КЕРС", който имаме на волана не работеше! Надяваме се утре с добра стратегия да атакуваме победата", завърши германецът.

"Без съмнение Макларън са много бързи тук. Изненадан съм от темпото на Хамилтън", сподели Уебър. "Заедно със Фетел дадохме всичко от себе си и съм доволен от стартовите ни позиции.Утре ще използваме всяка една възможност, за да атакуваме победата", завърши той.
cskar4ito1
cskar4ito1
Лейтенант
Лейтенант
Брой мнения : 175
Години : 34

Предупреждения
Точки:
В Ред Бул изненадани от темпото на Хамилтън Vote_lcap25/5В Ред Бул изненадани от темпото на Хамилтън Voting_bar  (5/5)

В Ред Бул изненадани от темпото на Хамилтън Empty Re: В Ред Бул изненадани от темпото на Хамилтън

Нед 01 Ное 2009, 01:04
е аз пък не мога да разбера какво се изненадват няма нищо изненадващо че хамилтон и макларън са на първа стартова редица. вярно във началото на сезона нито ферари нито макларън бяха със ниско темпо ама ся наваксаха в края е да вярно казали хората след дъж качулка. ся пък дойде техния ред малко да са първи няма само браун гран при и ред бул. НамигванеУсмивка
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите