BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Подписах с Макларън заради предизвикателството, казва Бътън Vote_lcap25/5Подписах с Макларън заради предизвикателството, казва Бътън Voting_bar  (5/5)

Подписах с Макларън заради предизвикателството, казва Бътън Empty Подписах с Макларън заради предизвикателството, казва Бътън

Съб 21 Ное 2009, 00:09
Световният шампион Дженсън Бътън направи прощално посещение в централата на вече бившия си отбор Браун GP в Бракли. Бързината, с която се влошиха отношенията между британеца и екипът му може да се види и от книгата на Бътън "Моята шампионска година", в която има предговор от Рос Браун. В него собственикът на едноименния тим изразява възхищението си от лоялността на пилота. И докато представянето на книгата течеше вчера в Лондон, шампионът единствено изрази надежда да запази приятелски отношения с бившия си шеф. Пред английското радио Бътън сподели:

"Сега ще печеля по-малко пари отколкото в Браун така че не става дума за пари. Това е нещо ново за мен и именно това ми харесва. След като спечелихме титлата се замислих какво ще правя от тук нататък. Накъде да поема сега? Чувствах се страхотно в Браун и преминаването ми в Макларън ме изтръгва от този комфорт. За това го правя. Отивам там не защото ще ми е по-лесно, а защото ще ми е трудно.", заяви той.
cskar4ito1
cskar4ito1
Лейтенант
Лейтенант
Брой мнения : 175
Години : 34

Предупреждения
Точки:
Подписах с Макларън заради предизвикателството, казва Бътън Vote_lcap25/5Подписах с Макларън заради предизвикателството, казва Бътън Voting_bar  (5/5)

Подписах с Макларън заради предизвикателството, казва Бътън Empty Re: Подписах с Макларън заради предизвикателството, казва Бътън

Съб 21 Ное 2009, 01:11
еми така си е решил така е направил Усмивка
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите