Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Купа на България: Вторидивизионният Черноморец (Поморие) отстрани Миньор (Перник) Vote_lcap25/5Купа на България: Вторидивизионният Черноморец (Поморие) отстрани Миньор (Перник) Voting_bar  (5/5)

Купа на България: Вторидивизионният Черноморец (Поморие) отстрани Миньор (Перник) Empty Купа на България: Вторидивизионният Черноморец (Поморие) отстрани Миньор (Перник)

Чет 01 Апр 2010, 03:59
Купа на България: Вторидивизионният Черноморец (Поморие) отстрани Миньор (Перник) 460x292

Вторидивизионният Черноморец (Поморие) отстрани състава на Миньор (Перник) от турнира за купата на България. В четвъртфинална среща тимът от Поморие се наложи с 2:0. През първата част играта бе равностойна, като по-добри положения за реализиране на гол имаха гостите.

С първото си сериозно положение през втората част обаче Яни Пехливанов остана сам срещу вратаря Иван Чворович и не сгреши за 1:0. Веднага след гола привържениците на Миньор хвърлиха няколко бомбички. Две минути преди края на редовното време Живко Петков оформи и крайния резултат.

Полуфиналите са на 28 април, а съперникът на Черноморец (Поморие) все още не е определен.