BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Екълстоун гласувал против изхвърлянето на Бриаторе Vote_lcap25/5Екълстоун гласувал против изхвърлянето на Бриаторе Voting_bar  (5/5)

Екълстоун гласувал против изхвърлянето на Бриаторе Empty Екълстоун гласувал против изхвърлянето на Бриаторе

Вто 29 Сеп 2009, 22:40
Президентът на ФИА Макс Мозли призна, че босът на Формула 1 Бърни Екълстоун е гласувал против наказанието на Флавио Бриаторе, което му наложи Световният съвет заради скандала с нагласеното състезание в Сингапур през 2008 година.

Италианският плейбой получи доживотна забрана да участва във всички състезателни серии, които се организират от ФИА, а също и да е мениджър на пилоти от Формула 1. Преди това пък бе уволнен от поста шеф на отбора на Рено.

"Световният съвет в Париж не гласува анонимно", призна Мозли. "Мнозинството бе на мнение, че Флавио Бриаторе трябва да бъде наказан доживотно. Екълстоун беше от малцинството и гласува против наказанието", завърши британецът.

При пристигането си в Сингапур през миналата седмица Екълстоун заяви, че наказанието на неговия добър приятел и бизнес партньор е изключително сурово.

"Аз също бях в комисията на Световния съвет в Париж, която гласува случая на Бриаторе. Така че съм виновен, колкото всички останали. Наказанието, което му бе наложено, е ненужно и прекалено сурово", заяви Бърни.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите