BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Шуми: Подготвени сме за Австралия  Vote_lcap25/5Шуми: Подготвени сме за Австралия  Voting_bar  (5/5)

Шуми: Подготвени сме за Австралия  Empty Шуми: Подготвени сме за Австралия

Нед 20 Мар 2011, 14:42
Шуми: Подготвени сме за Австралия  Img_20110320_0003

Михаел Шумахер сподели, че феновете ги очаква изключително напрвегнат старт на сезона в Австралия. След като Гран при на Бахрейн отпадна от календара заради размириците в страната, Мелбърн стана първото състезание за годината във Формула 1. На пистата “Албърт Парк“ често стават едни от най-вълнуващите надпревари, а когато вали дъжд, нещата стават абсолютно непредсказуеми. Ако към всичко това добавим и новите правила, като подвижните задни крила, зоните за изпреварване и завръщането на КЕРС, Гран при на Австралия тази година може да се превърне в истинско зрелище, според Михаел:

“Австралия винаги е била важен кръг от календара на Формула 1. Имам много добри спомени от “Албърт Парк“, тук съм печелил четири пъти и това винаги ще го запомня. Сигурен съм, че ще имаме страхотен уикенд. Нямам търпение вече да пристигна в падока. Подготвени сме добре за Австралия и ще дадем най-доброто от себе си. С екипа на Мерцедес се чувствам чудесно. Свършихме много работа през зимата, но тя ще си проличи едва в първите стартове. Тогава ще стане ясно и какво има да се доработва.“, сподели той.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите