BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Алонсо: Не се притеснявам от загубените точки  Vote_lcap25/5Алонсо: Не се притеснявам от загубените точки  Voting_bar  (5/5)

Алонсо: Не се притеснявам от загубените точки  Empty Алонсо: Не се притеснявам от загубените точки

Нед 27 Мар 2011, 22:23
Алонсо: Не се притеснявам от загубените точки  Img_20110327_0013

Фернандо Алонсо сподели, че не е притеснен от четвъртото си място в Гран при на Австралия. Испанецът имаше тежък уикенд след като Ферари не успяха да се справят с гумите в тренировките и квалификацията. Въпреки това, испанецът успя да спечели четвърто място, макар на старта да се срина до девета позиция. В последните обиколки на състезанието, Фернандо бе близо до третия днес Виталий Петров, но за втори пореден път не успя да се приближи достатъчно близо до руснака за да го изпревари. Алонсо коментира:

"За журналистите е страхотно да видят мен и Петров в схватка, но аз не гледам така на нещата. За мен бе по-важно да запазя зад гърба си кандидат за титлата в лицето на Марк Уебър. Вярно е, че Фетел и Хамилтън взеха повече точки от мен, но честно казано, не ме притесняват загубените точки от присъствието на Петров. Направих добър старт, но ситуацията бе такава, че трябваше да отстъпя и ме изпревариха няколко болида. Така или иначе, постигнахме максимума днес.", сподели той.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите