Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Лудогорец и Локо Пловдив с нулево реми, отмениха редовен гол на пловдивчани Vote_lcap25/5Лудогорец и Локо Пловдив с нулево реми, отмениха редовен гол на пловдивчани Voting_bar  (5/5)

Лудогорец и Локо Пловдив с нулево реми, отмениха редовен гол на пловдивчани Empty Лудогорец и Локо Пловдив с нулево реми, отмениха редовен гол на пловдивчани

Пон 08 Авг 2011, 12:39
Лудогорец и Локо Пловдив с нулево реми, отмениха редовен гол на пловдивчани Img_47961

Лудогорец и Локомотив Пловдив завършиха наравно 0:0 в Каварна в мач от първия кръг на А група.

В началото на срещата символичните домакини от Лудогорец се настаниха в половината на своя опонент, търсейки ранно попадение. Пловдивчани дебнеха за шанс на контраатака да застрашат Голубович, като топката най-често се насочваше към дясното крило, където оперираше капитанът на "смърфовете" Здравко Лазаров.

В 11-а минута Михаил Александров проби по десния фланг и с пас по земя намери Марселиньо на границата на пеналта, бразилецът отправи плътен удар с десния крак към вратата, но Лучини плонжира и спаси.

"Черно-белите" стигнаха до добро положение за гол чак в 27-а минута, когато Здравко Лазаров отправи силен удар с левия крак от далечна дистанция, като Голубович успя да спаси.

Две минути по-късно Димо Бакалов стреля с десния крак по диагонала, но вратарят Лучини спаси. В следващата атака Минев центрира отляво, Тодор Колев засече топката с десния крак от границата на малкия пеналт, Лучини спаси удара, а при добавката на Колев отново стражът на Локо прояви класа и отрази удара.

До края на първата част домакините продължиха да имат надмощие, но не можаха да реализират гол.

Втората част започна по подобен начин на първата. В 48-а минута Станислав Генчев изстреля силен шут с десния крак от около 20 метра, топката летеше в горния ляв ъгъл на вратата. Флориан Лучини плонжира и с една ръка спаси.

В 56-а минута Лазаров затрудни Голубович след изпълнение на фаул, като стражът на отбора от Разгред със сетни сили успя да извади топката в корнер.

Девет минути по-късно Локо Пловдив вкара гол, който бе отменен заради засада. Топката бе центрирана отляво, Здравко Лазаров изскочи от дълбочина и с глава прати топката в мрежата. В момента на паса зад гърба на защитата на домакините бяха Де Карвальо и Драги Коцев.

Петнайсет минути преди края резервата Димо Атанасов проби по десния фланг и с удар по диагонала нацели страничната греда на Лучини.

Осем минути преди края Здравко Лазаров с параболичен удар от фаул насочи топката точно под напречната греда на Голубович, но стражът по ефектен начин спаси. В 85-а минута Христо Златински си освободи място за удар от границата на наказателното поле, като топката премина на сантиметри от лявата странична греда на Голубович.

В крайна сметка двата тима не успяха да си вкарат гол и си поделиха по една точка.