BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Барикело: Не съм голям оптимист за борбата с Бътън Vote_lcap25/5Барикело: Не съм голям оптимист за борбата с Бътън Voting_bar  (5/5)

Барикело: Не съм голям оптимист за борбата с Бътън Empty Барикело: Не съм голям оптимист за борбата с Бътън

Съб 03 Окт 2009, 18:32
Пилотът на БраунGP Рубенс Барикело ще стартира в утрешната Гран при на Япония две места пред съотборника си Дженсън Бътън. Бразилецът се класира на пето място в днешната квалификация, но призна, че темпото на Бътън с по-малко гориво е по-добро и трудно ще го задържи зад гърба си в хода на състезанието. Барикело допълни, че пистата "Сузука" е много опасна, което бе потвърдено и от многото тежки инциденти в днешния ден.

"Времената ми в първата и втората част от квалификацията, когато бяхме с по-малко гориво, бяха по-лоши от темпото, което показа Бътън. Това не е добре за мен и не съм голям оптимист за борбата с Дженсън", призна Бътън. "Сузука" е много подобна на "Силвърстоун" или "Спа". Дори и за опитните пилоти тази писта е много опасна", завърши бразилецът.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите