BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Иванов: Нямаме време за нови играчи Vote_lcap25/5Иванов: Нямаме време за нови играчи Voting_bar  (5/5)

Иванов: Нямаме време за нови играчи Empty Иванов: Нямаме време за нови играчи

Съб 20 Авг 2011, 18:12
Иванов: Нямаме време за нови играчи Img_48705

Левски няма друга алтернатива, освен да победи Монтана, заяви наставникът на Левски Георги Иванов на редовния си седмичен брифинг преди мача от третия кръг на "А" група срещу Монтана.

"Уважавам Стефан Грозданов, при него аз дойдох в Левски, познавам го много добре. Добър и опитен специалист е, но Левски няма друга алтернатива, освен да победи Монтана. Не казвам дали са добър или лош тим, но задължително трябва да победим. Важното е ние как ще играем. Ясно е, че те ще се затворят", каза Георги Иванов.

"Йордан Милиев е добре. Готов е за игра. Тони Калво тренира вече над 30 дни с нас. Мисля, че е готов да изиграе 90 минути, макар и да не е в най-доброто си състояние. Дарко Тасевски е здрав. Той не тренира и играе с отбора, защото разни мениджъри му мътят главата, за да отиде в чужбина. Докато той не реши какво трябва да прави със себе си, няма да тренира с нас. Това решение е мое", каза още Иванов.

"Опитваме се да вдигнем психически футболистите, да им покажем, че не може по този начин да играят. Във Варна имахме много грешки от тактическо естество. Грешихме още в зародиша на атаката. Опитахме се да ги изчистим колкото е възможно, но е нормално да се греши. Имаме много млади футболисти, които са свикнали да играят по един начин в предишните си отбори, а сега са в Левски. Трябва да се променят в движение много неща - и манталитета, и начина на игра. Нашата работа е да работим с тях, но аз мисля, че в един момент нещата ще се получат. Те имат качества, показали са потенциала си преди и трябва да се приспособят към Левски", коментира Иванов.

"Следващите мачове ще покажат, че са добри футболисти. Те са дошли от по-малки отбори, където амбициите не са толкова големи, а в Левски медийното внимание е огромно. Те се притесняват от напрежението, което се създава. Дори след като победихме в първия двубой Търнава, имаше негативно отношение към голяма част от играчите, да не говорим след загубата. След година-две те ще са свикнали обаче", допълни той.

"В мен напрежение няма. От 15 години недоброжелатели искат аз да напусна Левски, но винаги съм успявал на края. Работя по същия начин, по който винаги съм го правил", допълни Иванов.

"Топузаков и Телкийски, които тренират с нас, дълги години бяха лидери в Левски. Тяхното присъствие в съблекалнята на Левски е положително. Нямаме време да взимаме нови играчи. Това са футболистите, с които ще играем до края на полусезона", завърши Иванов.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите