BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Шумахер: Розберг е истински ас в квалификациите Vote_lcap25/5Шумахер: Розберг е истински ас в квалификациите Voting_bar  (5/5)

Шумахер: Розберг е истински ас в квалификациите Empty Шумахер: Розберг е истински ас в квалификациите

Нед 21 Авг 2011, 18:20
Шумахер: Розберг е истински ас в квалификациите Img_20110817_0004

Михаел Шумахер призна, че е недоволен от представянето си в квалификациите през този сезон, но похвали своя съотборник Нико Розберг за по-успешните му изяви през сезон до сега. Докато Михаел показва по-добро състезателно темпо от своя съотборник, то Нико определено изглежда по-добър в квалификациите. Това се потвърждава от факта, че през този сезон, Шуми е стартирал пред Розберг само веднъж.

Той коментира:
"Смятам, че сте прави. Справям се по-добре със състезанията отколкото с квалификациите. Има много причини за това, но ми е трудно да си го обясня. Нико обаче е един от най-добрите бойци в съботните следобеди. Той е истински ас в квалификациите. Естествено, че съм разочарован от моите изяви. Това обаче е моментно състояние. Имам някои проблеми, но те ще се решат. Не може няколко дребни спънки да ме спрат. Сигурен съм, че Мерцедес го чакат по-добри дни.", сподели той.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите