BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Рено недоволни от Хайдфелд  Vote_lcap25/5Рено недоволни от Хайдфелд  Voting_bar  (5/5)

Рено недоволни от Хайдфелд  Empty Рено недоволни от Хайдфелд

Нед 21 Авг 2011, 18:21
Рено недоволни от Хайдфелд  Img_20110818_0002

Ник Хайдфелд е обект на критики от шефа на екипа на Рено Жерар Лопес. Причината немският заместник на Роберт Кубица да е на огневата линия се крие в посредствените му изяви през този сезон. Ник бе повикан като перфектния заместник на Кубица преди началото на сезона и всички в Енстоун се надяваха на помощта му за развитието на R31. Откакто Ник финишира трети в Малайзия, изявите му не са особено обнадеждаващи и логично това е направило впечатление на управата на отбора.

Лопес коментира:
"Доволен съм от помощта, която Ник ни оказа в развитието на болида преди началото на сезона. Доволен съм и от изявите му в по-ранните състезания. Въпреки това не съм доволен от начина, по който Ник се справя с ролята си на лидер и в отношенията си с останалите. Доведохме го при нас защото е много по-опитен от Витали и се справи много добре в Малайзия, но не е постоянно на нивото на което го искаме."

"Витали от друга страна се развива както очаквахме. Все още прави слаби състезания, но те са значително по-малко в сравнение с миналата година. Той има зад гърба си само сезон и половина, но вече израства. Естествено има какво да се желае още, но по-специалните способности идват с опита.", сподели той.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите