BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Share
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1420
Години : 27

Предупреждения
Точки:
Програмата на "А" група до края на есенния полусезон Vote_lcap25/5Програмата на "А" група до края на есенния полусезон Voting_bar  (5/5)
01092011
Програмата на "А" група до края на есенния полусезон Img_49303

Направление Спортно-техническо на БФС обяви програмата за мачовете в "А" група за кръговете от 5-и до 15-и, както и насрочи датите за турнира за Купата на България:

Програма "А" ФГ - Есен 2011/2012 (от 5-ти до 15-ти кръг)

5-ти кръг - 17.00 часа
09.09 /петък/
Локомотив Сф - Светкавица излъчване в интернет-сайт (Int.)

10.09 /събота/
Ботев Вц - Монтана Int.
Калиакра - Берое 19.00 ч. Int.
Литекс - Черно море 20.00 ч. TV7
Черноморец - Видима-Раковски 19.00 ч. Int.

11.09 /неделя/
Миньор Пк - Левски БНТ
Лудогорец - Славия 19.00 ч. Int.
12.09 /понед./
ЦСКА - Локомотив Пд 20.00 ч. TV7

6-и кръг - 17.00 часа
16.09 /петък/
Видима-Раковски - Калиакра Int.

17.09 /събота/
Монтана - Локомотив Пд Int.
Светкавица - Черноморец Int.
Берое - ЦСКА 16.30 ч. TV7
Левски - Литекс 20.30 ч. БНТ

18.09 /неделя/
Славия - Локомотив Сф 16.30 ч. TV7
Черно море - Лудогорец Int.

19.09 /понед./
Ботев Вц - Миньор Пк Int.

7-и кръг - 17.00 часа
23.09 /петък/
Локомотив Пд - Берое Int.

24.09 /събота/
Миньор Пк - Монтана Int.
Литекс - Ботев Вц 19.00 ч. Int.
Локомотив Сф - Черно море 20.00 ч. TV7

25.09 /неделя/
Лудогорец - Левски БНТ
Черноморец - Славия 19.00 ч. Int.

26.09 /понед./
Калиакра - Светкавица 19.00 ч. Int.
ЦСКА - Видима-Раковски 20.00 ч. TV7

м. Октомври
8-и кръг - 16.00 часа
30.09 /петък/
Ботев Вц - Лудогорец Int.

01.10 /събота/
Монтана - Берое Int.
Видима-Раковски - Локомотив Пд Int.
Черно море - Черноморец TV7
Миньор Пк - Литекс Int.

02.10 /неделя/
Светкавица - ЦСКА TV7
Левски - Локомотив Сф 18.00 ч. БНТ

03.10 /понед./
Славия - Калиакра Int.

08.10 /събота/
Купа на България" 1/16 финали ("Б" и "В" групи)

10.10 /понед./
България - Люксембург /квал. ЕП - МНО/

11.10 /вторник/
България - Уелс /квал. ЕП/

9-и кръг - 16.00 часа

14.10 /петък/
Литекс - Монтана 18.00 ч. Int.
15.10 /събота/
Лудогорец - Миньор Пк TV7
Локомотив Пд - Светкавица Int.
ЦСКА - Славия 18.00 ч. БНТ

16.10 /неделя/
Берое - Видима-Раковски Int.
Локомотив Сф - Ботев Вц Int.
Черноморец - Левски 18.00 ч. TV7

17.10 /понед./
Калиакра - Черно море 18.00 ч. Int.

10-и кръг - 16.00 часа
21.10 /петък/
Левски - Калиакра 18.00 ч. TV7
Монтана - Видима-Раковски Int.
Славия - Локомотив Пд Int.
Ботев Вц - Черноморец Int.
Светкавица - Берое Int.
Черно море - ЦСКА БНТ
Миньор Пк - Локомотив Сф Int.

24.10 /понед./
Литекс - Лудогорец 18.00 ч. TV7

11-и кръг - 14.30 часа
27.10 /четвърт./
Калиакра - Ботев Вц 16.30 ч. Int.
Локомотив Пд - Черно море Int.
Видима-Раковски - Светкавица Int.

Черноморец - Миньор Пк 16.30 ч. Int.
Берое - Славия 18.00 ч. TV7

28.10 /петък/
ЦСКА - Левски 17.45 ч. БНТ
31.10 /понед./
Лудогорец - Монтана Int.
Локомотив Сф - Литекс 18.00 ч. TV7

м. Ноември
12-и кръг - 14.30 часа
04.11 /петък/
Миньор Пк - Калиакра Int.

05.11 /събота/
Славия - Видима-Раковски Int.
Черно море - Берое Int.
Лудогорец - Локомотив Сф TV7
Литекс - Черноморец 16.30 ч. Int.

06.11 /неделя/
Ботев Вц - ЦСКА БНТ
Левски - Локомотив Пд 16.30 ч. TV7

07.11 /понед./
Монтана - Светкавица Int.

10.11 /четвърт./
Австрия - България /квал. ЕП - МНО/

13-и кръг - 14.30 часа
11.11 /петък/
Видима-Раковски - Черно море Int.

12.11 /събота/
Локомотив Пд - Ботев Вц Int.
Светкавица - Славия Int.
Калиакра - Литекс 16.30 ч. Int.
ЦСКА - Миньор Пк 16.30 ч. TV7
13.11 /неделя/
Локомотив Сф - Монтана Int.
Берое - Левски 16.00 ч. БНТ
Черноморец - Лудогорец 18.00 ч. TV7

15.11 /вторник/
България - Австрия /квал. ЕП - МНО/

14-и кръг - 14.30 часа
18.11 /петък/
Ботев Вц - Берое Int.

19.11 /събота/
Черно море - Светкавица Int.
Левски - Видима-Раковски 16.30 ч. TV7

20.11 /неделя/
Монтана - Славия Int.
Миньор Пк - Локомотив Пд TV7
Лудогорец - Калиакра Int.
Литекс - ЦСКА 16.30 ч. БНТ

21.11 /понед./
Локомотив Сф - Черноморец 16.30 ч. Int.

23.11 /сряда/
Купа на България 1/16 финали (и отборите от "А" група се
включват)

15-и кръг - 14.30 часа
26.11 /събота/
Калиакра - Локомотив Сф 16.30 ч. Int.
ЦСКА - Лудогорец 15.30 ч. TV7
Берое - Миньор Пк 16.30 ч. Int.

27.11 /неделя/
Светкавица - Левски 13.30 ч. TV7
Черноморец - Монтана 16.30 ч. Int.
Локомотив Пд - Литекс БНТ
Видима-Раковски - Ботев Вц Int.

28.11 /понед./
Славия - Черно море Int.

м. Декември
03.12 /събота/
Купа на България 1/8 финали

Забележка:
БФС си запазва правото на промени в програмата, съобразно предаванията по телевизията.
Share this post on:diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Comments

No Comment.

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите