ЦСКА разгроми Сливнишки герой на "Българска армия" Vote_lcap25/5ЦСКА разгроми Сливнишки герой на "Българска армия" Voting_bar  (5/5)

ЦСКА разгроми Сливнишки герой на "Българска армия" Empty ЦСКА разгроми Сливнишки герой на "Българска армия"

Чет 01 Сеп 2011, 03:17
ЦСКА разгроми Сливнишки герой на "Българска армия" Img_49304

В контролна среща, играна на стадион "Българска армия", отборът на ЦСКА разгроми Сливнишки герой с 6:1.

В началните минути на срещата липсваха опасности пред двамата вратари и действията се развиваха предимно в средата на терена. В 15-ата минута след грешка на Денис Халилович в отбрана, Хаджиев открадна топката и със силен удар вкара за гостите. В 19-ата минута Грегъри Нелсън направи чудесен пробив по дясното крило, мина през няколко защитника на Сливнишки герой и подаде към Мишел Платини. Бразилецът бе безпогрешен и от два метра изравни. Две минути по-късно Адемар отправи тежък удар, който вратарят не успя да отрази, и изпусна топката. Мораес стигна до топката, но бе фаулиран от вратаря. Реферът посочи бялата точка, а Мораес отбеляза с прецизен удар. В 25-ата минута Нелсън пусна надясно към Платини, който опита с едно докосване да намери Мораес, но не се получи. В 27-ата минута младият бранител Младен Люсков пусна пас от дълбочина към Грегъри Нелсън. Холандецът надбяга противниковата отбрана и даде преднина на "червените". Малко по-късно след добра комбинация между Румен Трифонов и Платини, последният центрира в наказателното поле, където Мораес игра с глава, но не затрудни стража на Сливнишки герой. В 34-ата минута Иван Караджов демонстрира добър рефлекс и спаси удар отблизо на Шмедин.

На полувремето Милен Радуланов направи шест промени в състава си. Караджов бе заменен от Макенджиев. Адемар напусна, а на негово място се появи Борис Галчев. Младият Ангел Грънчов замени Денис Халилович. Тодор Янчев зае мястото на Петър Стоянов. Антон Карачанаков замени Грегъри Нелсън, а Алексндър Якимов смени Саша Живец. В 60-ата минута Румен Трифонов напредна отляво и центрира в наказателното поле на Сливнишки герой, където Мишел Платини засече с глава и отбеляза. Малко след това Платини и Мораес бяха заменени от младите надежди Мартин Маринов и Богомил Христов. В 83-ата минута Александър Якимов вкара за 5:1, а в 87-ата мминута Мартин Маринов с плътен удар извън наказателното поле оформи крайния резултат – 6:1.

► ЦСКА: 12. Иван Караджов ( 88. Благой Макенджиев – 46’), 3. Адемар ( 18. Борис Галчев – 46’), 8. Румен Трифонов, 28. Денис Халилович ( 25. Ангел Грънчов – 46’), 66. Пламен Крачунов, 22. Петър Стоянов ( 5. Тодор Янчев – 46’), 29. Грегъри Нелсън ( 20. Антон Карачанаков – 46’), 77. Саша Живец ( 16. Александър Якимов – 46’), 9. Мишел Платини ( 24. Мартин Маринов – 68’), 10. Жуниор Мораес ( 32. Богомил Христов – 68’), 17. Младен Люсков ( 3. Адемар – 65’)