BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Алонсо: Щастлив съм от мястото си на подиума Vote_lcap25/5Алонсо: Щастлив съм от мястото си на подиума Voting_bar  (5/5)

Алонсо: Щастлив съм от мястото си на подиума Empty Алонсо: Щастлив съм от мястото си на подиума

Нед 30 Окт 2011, 23:02
Алонсо: Щастлив съм от мястото си на подиума Img_20111030_0008

Фернандо Алонсо заяви, че е изключително щастлив от качването си на подиума в днешната Гран при на Индия. Пилотът на Ферари се пребори с Марк Уебър от Ред Бул за третото място с по-добра тактика и работа в бокса. Двукратният световен шампион изостава с 13 точки от завършилия днес на второ място Дженсън Бътън в борбата за втората позиция в класирането при пилотите.
"Не направих най-добрия старт днес. Очаквах да спечеля много повече от стартирането от чистата част на новата писта "Буд", но нещата не се развиха по план. Нямах шанс да мина пред Уебър на пистата. Тогава той реши да влезе по-рано в бокса, а аз направих няколко обиколки повече", заяви Фернандо. "Това даде резултат и след смяната на гумите ми успях да изляза пред него. Изключително съм щастлив от третото място на подиума в първото състезание от Формула 1 в Индия. Да усетиш вкуса на шампанското в края винаги е много приятно", завърши испанецът.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите