BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Алонсо: Целта ни е да спечелим максимум точки  Vote_lcap25/5Алонсо: Целта ни е да спечелим максимум точки  Voting_bar  (5/5)

Алонсо: Целта ни е да спечелим максимум точки  Empty Алонсо: Целта ни е да спечелим максимум точки

Съб 17 Мар 2012, 16:30
Алонсо: Целта ни е да спечелим максимум точки  Img_20120317_0011

Фернандо Алонсо заяви, че не се е предал и ще се бори за спечелването на максимален брой точки в утрешната Гран при на Австралия. Стартирането на сезон 2012 с днешната квалификация в Мелбърн бе пълен провал за отбора на Ферари. Първо Фернандо се завъртя по време на втората част, излетя от трасето и отпадна в чакъла. По този начин двукратният световен шампион ще потегли утре от 12-о място. После съотборникът му Фелипе Маса продължи с трагичното си представяне и утре ще стартира от незавидната 16-а позиция.

"Стъпих на тревата и заради това изгубих контрол над болида. Първо не го осъзнах, но като гледах повторенията, видях как левите гуми минаха през тревата и изведнъж загубих сцепление. За съжаление квалификацията за мен приключи в чакъла. Нямам представа дали щях да вляза в третата фаза, ако не бях допуснал тази грешка. Може би не, защото днес не бяхме достатъчно бързи, а времената са много близки в средата", заяви Фернандо. "Ако пък го бях направил, нямаше да ми остане нито един комплект нови гуми. Това може би е добър компромис, стартирам 12-и, но ще се възползвам от новите гуми в състезанието. Сега целта ни е да спечелим максимален брой точки. През зимата се надявахме на челно класиране и победи още от старта на сезона, но ще трябва да изчакаме. Надявам се да разполагам с конкурентоспособна кола след няколко старта", завърши испанецът.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите