BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Кобаяши: До скоро обмислях да правя суши в Япония Vote_lcap25/5Кобаяши: До скоро обмислях да правя суши в Япония Voting_bar  (5/5)

Кобаяши: До скоро обмислях да правя суши в Япония Empty Кобаяши: До скоро обмислях да правя суши в Япония

Пон 02 Ное 2009, 19:26
Камуи Кобаяши може и да остане пилот на Тойота за 2010 година, но до съвсем скоро, японецът е обмислял да се завърне в родината си и да прави суши в ресторанта на баща си. Кобаяши спечели вниманието на всички в двете състезания, в които замести Тимо Глок. Освен това японецът показа, че не се притеснява да се бори и с големите имена в спорта. И макар демонстрираните скорост и умения почти със сигурност да му спечелиха място в Тойота, Кобаяши до съвсем скоро се е опасявал, че никога няма да може да направи дебюта си във Формула 1. Камуи сподели:

"Нямам бюджет за да се върна в GP2. Най-вероятно щях да се прибера в Япония и да работя в ресторанта за суши на баща ми. Когато бях на 16 работех там. Трябваше да покажа, че имам място във Формула 1 за това и през тези две седмици бях постоянно в Германия, в завода на тима. Не знаех дали ще карам със сигурност, но знаех, че ако ми се отдаде възможност ще имам само един шанс. За това трябваше да положа големи усилия. Преразгледах всичко по няколко пъти след Бразилия. Въпреки това, не мога да съм напълно сигурен, че от Тойота ще ме потърсят. Чака ме една дълга зима. Единственото на което мога да се надявам е да ми предложат договор. Ще съм подготвен за догодина, но не се знае дали ще карам. Нищо не зависи от мен.", сподели той.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите