BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Райконен иска силен болид за 2011 година Vote_lcap25/5Райконен иска силен болид за 2011 година Voting_bar  (5/5)

Райконен иска силен болид за 2011 година Empty Райконен иска силен болид за 2011 година

Съб 21 Ное 2009, 00:11
Кими Райконен заяви, че ще се завърне във Формула 1 само ако му бъде осигурен силен болид, с който ще може да се бори за победи и за титлата. Според него, решението да се оттегли от спорта за една година е резултат от провалените преговори с Макларън. Кими заяви също така, че няма да се завърне ако с него не преговаря силен отбор:

"Според мен Макларън щяха да ми предоставят възможността да печеля състезания и да се боря за шампионата. Щом не мога да подпиша с тях резултатът е налице - една година почивка от Формула 1. За да бъда честен с вас ще ви призная, че не мисля да се завърна през 2011 година ако от мен не се интересуват силни отбори."

"Не искам да се състезавам колкото да попълвам статистиката. Има още доста време, така че да поживеем и да видим какво ще стане в близките няколко месеца. Не съм преговарял с Браун, но според мен, след намесата на Мерцедес, със сигурност за тях ще карат двама немски пилоти. Беше ми приятно във Формула 1. Все още имам амбиции. Вратата е отворен, така че да видим какво ще стане.", сподели Райконен.
cskar4ito1
cskar4ito1
Лейтенант
Лейтенант
Брой мнения : 175
Години : 34

Предупреждения
Точки:
Райконен иска силен болид за 2011 година Vote_lcap25/5Райконен иска силен болид за 2011 година Voting_bar  (5/5)

Райконен иска силен болид за 2011 година Empty Re: Райконен иска силен болид за 2011 година

Съб 21 Ное 2009, 01:14
абе той можи да си иска много работи ама аз пък искам от него да кара и догодина да отивам там във Мерцедес Бенц и кара заедно със Шумахер и той ако се завърне ще станат супер екип откага съм искал да ги видя двама като отборен екип още като Шумахер караше за Ферари през 2006 година и Райконен за Мъкларън Мерцедес Усмивка
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите