BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Фидосова: Лошо скалъпеното обвинение на Нинова не ме учудва Vote_lcap25/5Фидосова: Лошо скалъпеното обвинение на Нинова не ме учудва Voting_bar  (5/5)

Фидосова: Лошо скалъпеното обвинение на Нинова не ме учудва Empty Фидосова: Лошо скалъпеното обвинение на Нинова не ме учудва

Вто 24 Ное 2009, 11:46
Никак не се учудвам на лошо скалъпеното обвинение от страна на Корнелия Нинова. Това са последните издихания на политическа некоректност на БСП. Това заяви в предаването "Тази сутрин" съпредседателят на ПГ на ГЕРБ Искра Фидосова относно отправените от страна на Корнелия Нинова обвинения за конфликт на интереси срещу нея.

Сметната палата обявява публично доходите на народните представители, където може да се провери какви са доходите и попълнените декларации на Фидосова. По думите й това, което е декларирала са доходи от дейността й като нотариус и те наброяват сумата от 300 хил. лева. Тя каза също, че има два недвижими имота, които е отдала под наем, като в единия от тях наемател е банка.

По думите й, работата й като нотариус е свободна професия, като по закон тя се е самоосигурява и си е плащала данъците. Тя допълни още, че няма участие в търговски дружества, каквото е обвинението срещу нея. На въпрос дали е притеснена от изчерпването на средствата й и дали със заплатата си на депутат ще може да покрива високите вноски по кредитите си Фидосова, заяви че няма никакви притеснения за този мандат, а дори и за следващ.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите