BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Фисикела остава резерва на Ферари за 2010 година Vote_lcap25/5Фисикела остава резерва на Ферари за 2010 година Voting_bar  (5/5)

Фисикела остава резерва на Ферари за 2010 година Empty Фисикела остава резерва на Ферари за 2010 година

Съб 05 Дек 2009, 10:46
Джанкарло Фисикела призна, че иска да продължи активната си състезателна кариера и през 2010 година във Формула 1 като преди всичко ще заеме ролята на резервен пилот на Ферари. След като от Маранело решиха да сключат договор с французина Жул Бианки за неизяснено място в отбора, плъзна слух, че Фисико може да бъде изместен от ролята на трети пилот. Въпреки това Джанкарло е сигурен за мястото си във Ферари догодина:

"Със сигурност оставам трети пилот във Ферари независимо дали ще се състезавам някъде другаде или не. Мениджърът ми работи в момента по въпроса. Ако ми намери място ще съм доволен, ако ли пък не, няма да е проблем. Имам над 230 старта зад гърба си и не искам да започвам от нулата с някой от новите отбори.", сподели той. След като Заубер получиха последното място на стартовата решетка, Джанкарло е свързван с тях тъй като тима от Хинвил ще ползва двигатели на Ферари.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите