BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Кобаяши в шок след посещението си в Япония  Vote_lcap25/5Кобаяши в шок след посещението си в Япония  Voting_bar  (5/5)

Кобаяши в шок след посещението си в Япония  Empty Кобаяши в шок след посещението си в Япония

Съб 19 Мар 2011, 18:28
Кобаяши в шок след посещението си в Япония  Img_20110318_0006

Камуи Кобяши е един от най-атрактивните и обичани пилоти на старта във Формула 1. Тази година той ще бъде лидер в екипа на Заубер, след като до него застана младият мексиканец Серхио Перес. Въпреки това, формата на Камуи може да се окаже повлияна от трагедията, която застигна неговата родина Япония преди около седмица. Земетресение с магнитуд от 8.9 по Рихтер и последвалото Цунами нанесоха големи разрушения на страната. След теста в Барселона, Кобаяши е заминал веднага за Япония за да види сам какво е положението. Гледката изглежда го е поразила, тъй като той е повече от разстроен в последното си интервю пред медиите:

“Бях много разтревожен какво се случва в родината ми и заминах за Япония веднага щом приключиха тестовете в Барселона. Ситуацията там е много, много критична. Толкова хора загубиха живота си, други са останали без дом, вода и храна в мразовитата зима. Трудно ми е да повярвам, че сценарият на филм се разви именно в моята страна. Призовавам хората по целия свят да помогнат на моите сънародници. С всеки изминал ден, новините са все по-лоши. Искам да помогна, но не знам с какво и не знам как мога да го направя сам.”

“Очаквах с голямо нетърпение старта в Австралия, но сега единственото, което ме интересува е преодоляването и възсдтановяването от това бедствие. В Мелбърн ще карам на ръба за да постигна добър резултат. Дано това върне поне за кратко усмивките на лицата на хората в Япония.“, сподели той.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите