BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Уебър учуден от разликата си с Фетел  Vote_lcap25/5Уебър учуден от разликата си с Фетел  Voting_bar  (5/5)

Уебър учуден от разликата си с Фетел  Empty Уебър учуден от разликата си с Фетел

Съб 26 Мар 2011, 12:07
Уебър учуден от разликата си с Фетел  Img_20110326_0005

Марк Уебър призна, че е останал учуден от разликата между него и съотборникът му в Ред Бул Себастиан Фетел в квалификацията за Гран при на Австралия. Фетел спечели пол позишън докато Марк остана трети на повече от осем десети от германския шампион. Към края на третата част на квалификацията, Уебър бе изпреварен и от пилота на Макларън Люис Хамилтън. След сесията, Марк сподели, че е останал разочарован от третото стартово място, особено пред родната му публика:

“Не успях да се справя добре днес и честно казано съм разочарован. Себастиан направи отлична обиколка и се радвам за него, но ми се искаше аз да съм на негово място в Мелбърн. Лошото е, че дадох всичко от себе си, болидът бе много бърз, но не успях да изляза на първата редица. Не се справих добре и съжалявам, че разочаровах момчетата, които толкова се стараха по колата. Никога не изключвам възможността да спечеля, но ще ми е много трудно.“, сподели той. След квалификацията се оказа, че нито един от пилотите на Ред Бул не е използвал системата си КЕРС.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите