BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Уебър: Не знам какъв беше проблемът  Vote_lcap25/5Уебър: Не знам какъв беше проблемът  Voting_bar  (5/5)

Уебър: Не знам какъв беше проблемът  Empty Уебър: Не знам какъв беше проблемът

Нед 27 Мар 2011, 22:20
Уебър: Не знам какъв беше проблемът  Img_20110327_0010

Пилотът на Ред Бул Марк Уебър е разочарован от представянето си в домашната Гран при на Австралия, с която днес бе открит сезон 2011 във Формула 1. Австралиецът остана едва пети, докато неговият съотборник и основен конкурент за титлата спечели надпреварата на пистата "Албърт парк". Уебър не успя да постигне темпото на Себастиан през целия уикенд в Мелбърн, като призна, че не знае какъв точно е бил проблемът му. Той използва стратегия с три спирания в бокса, докато първите трима днес заложиха само на две смени на гумите.

"Много тежко състезание, ако трябва да съм честен. Натисках колкото мога, но така и не постигнах нужното темпо. Не знам какъв беше проблемът и защо се получи така, но изоставах през целия уикенд. Разбира се, трябва да се провери всичко, както и моето лично представяне, защото не е нормално да изостана толкова много", заяви Марк. "Нека все пак останем по-спокойни, защото това е все още първото състезание. Съжалявам, че не успях да зарадвам родните си фенове тук в Мелбърн, но такива неща се случват в спорта", завърши австралиецът.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите