BGtop
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!
Sky-BG Форум
Завладяваме вашият свят!

Добре дошли в Sky-BG Форум!

Go down
uilan
uilan
Собственик
Собственик
Брой мнения : 1424
Години : 32

Предупреждения
Точки:
Фетел: Продължавам да се боря, защото обичам да побеждавам Vote_lcap25/5Фетел: Продължавам да се боря, защото обичам да побеждавам Voting_bar  (5/5)

Фетел: Продължавам да се боря, защото обичам да побеждавам Empty Фетел: Продължавам да се боря, защото обичам да побеждавам

Вто 13 Сеп 2011, 03:56
Фетел: Продължавам да се боря, защото обичам да побеждавам Img_20110912_0001

С осмата си победа в Гран при на Италия Себастиан Фетел увеличи преднината си пред пилота на Ферари Фернандо Алонсо на 112 точки. До финала на сезон 2011 остават още 150 точки за печелене, но световният шампион, който завърши само веднъж извън топ три в 13-те старта от началото на сезона, не смята похода към защита на първата си титла за приключен.
„Мога да си позволя да твърдя, че се намираме в много добра позиция. Но все още нищо не е приключило, не докато титлата не бъде решена. Миналата година беше най-добрият пример за това. Тогава няколко пилоти имахме шанс до последното състезания, а титлата се реши в последната обиколка. Сега може да е малко по-различно, но все още има много състезания. Аз съм напълно мотивиран да се боря за победа във всяко от шестте състезания до края. Моята страст е тук, на пистата. Обичам да побеждавам. Продължавам да мисля само за следващото състезание, без да пресмятам точки и да правя сметки", завърши германецът.
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите